GDAŃSK 27.05

Przesłuchanie do Polskiej Orkiestry Młodzieżowej LYO 2019 odbędzie się w 27.05 w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej im. F. Nowowiejskiego, która znajduje się przy ul. Gnilnej 3

Dołącz do unikalnego w skali Polski zespołu i przeżyj niespotykaną przygodę.  

W tym roku w ramach projektu planowane jest stworzenie 43-osobowej orkiestry symfonicznej. Sesja rekrutacyjna mająca na celu wyłonienie ostatecznego składu zespołu odbędzie się w maju 2019 roku w dwóch formach: tradycyjnej (przesłuchania z udziałem komisji) oraz poprzez ocenę nadesłanych przez kandydatów materiałów wideo. Dokładny plan i wymagania przesłuchań dostępny jest w zakładce PRZESŁUCHANIA.

Pamiętajcie, że konieczne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego przed przystąpieniem do egzaminów lub wysłaniem wideo. Formularz będzie aktywny od 1 maja 2019.

W przesłuchaniach do zespołu w roku 2019 mogą wziąć udział wszyscy uczniowie szkół  muzycznych II stopnia z terytorium Polski z określonych specjalności instrumentalnych. Nie obowiązuje limit wiekowy.

Osoby będące jednocześnie uczniami szkół muzycznych II stopnia oraz studentami studiów wyższych (dowolny kierunek) są wyłączone z rekrutacji.